Registrovat  

Současný manažer Michael Jindra

 

InvestClub International s.r.o. je českou firmou, která poskytuje služby zejména investorům do soukromých podnikatelských projektůa podnikatelům v rozvojových fázích byznysu.

Kromě poradenských služeb souvisejících především s přípravou projektů se většina našich aktivit týká získávání kapitálu, přípravy a provádění transakcí a spolupráce podnikatelů s investory.

Od založení firmy v roce 2011 jsme uskutečnili ať už sami, nebo ve spolupráci s našimi partnery řadu poradenských zakázek v různých oborech a zrealizovali jsme investiční projekty v objemu vlastních investic našich investorů více jak 200 mil. CZK.

InvestClub sdružuje více jak 150 aktivních členů – investorů různého zaměření, kteří jsou připraveni investovat svoje peníze do smysluplných investičních příležitostí.

 
 
 

Společnost InvestClub International s.r.o. byla založena počátkem roku 2011, zakladateli společnosti byli 4 společníci - Ladislav Dušek, Petr Jirůtka, Michal Mrhač a Michael Jindra.

K založení firmy nás vedlo zejména přesvědčení, že investovat do smysluplných a transparentních příležitostí, překonávajících výnosnost běžně dostupných produktůa akciových trhů, by nemělo být výsadou pouze obřích investičních skupin.

Filozofií InvestClubu je pomáhat uskutečňovat smysluplné projekty a prostřednictvím nich zhodnocovat peníze a zkušenosti investorů mnohem zajímavěji, než je běžné ve veřejných třídách produktů a aktiv. Prosazujeme filozofii jednoduchých a transparentních investic s jasnou vnitřní hodnotou.

 

Zakladatelé firmy

Náš web využívá cookies pro přihlašování a související funkce.
V pořádku