Registrovat  
investicniweb.cz
InvestičníWeb.cz je jedním z nejnavštěvovanějších zpravodajských a informačních serverů zabývajících se tématy investování, kapitálových trhů, ekonomiky a financí v ČR.
Časopis golf
  Časopis Golf patří mezi nejčtenější česká periodika o golfu a životním stylu souvisejícím s golfem. Vychází již od roku 1993 a je partnerem Profesionální golfové asociace.
Česká fotovoltaická asociace
Česká fotovoltaická asociace sdružuje především menší provozovatele fotovoltaických elektráren v ČR. Svým členům pomáhá především poskytováním a šířením odborných informací o fotovoltaice, které mají dopad na jejich podnikání.
Ekonomika, byznys, finance - E15.cz
E15.cz je internetovou verzí ekonomického deníku E15. Deník se zaměřuje na zprávy ze světa ekonomiky a především domácí politiky. E15 je mimo stánky s tiskem k dispozici i na veřejných místech a ve větších firmách.
iPOINT.cz - akcie, investice, analýzy, ekonomické zprávy, informace o firmách
iPOINT je zpravodajským webem, který se zabývá ekonomikou, financemi, politikou, zprávami z akciových trhů a dalšími informacemi, které mají dopad na investiční rozhodování řady investorů.
Hospodářské noviny
Hospodářské noviny jsou předním českým tištěným deníkem zaměřeným na oblast ekonomiky, byznysu a politiky.
Ekonom
Ekonom je nejčtenějším českým tištěným týdeníkem zaměřeným na oblast ekonomiky, podnikání, politiky i osobního života. Nabízí zajímavé rozhovory a články o událostech, které ovlivňují fungování českých podnikatelů a manažerů.
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz je hojně navštěvovaným internetovým portálem, který se zaměřuje na podnikání a otázky, které každodenně firmy a podnikatelé řeší. Intenzivně se zabývá i otázkami daní a vlivem státu na podnikatelské prostředí.
Top Vision
Společnost top vision působí již od roku 2001 na trhu profesního rozvoje manažerů a specializuje se na pořádání odborných seminářů a diskusních fór. Ročně připraví více než patnáct velkých manažerských fór, přes 250 otevřených seminárních dnů a více než 200 tréninkových dnů šitých na míru firmám.
VN Forum
VNforum.eu je portál občanského sdružení Česko-vietnamské investiční a exportní fórum. Tato organizace má za cíl podporovat rozvoj vztahů mezi českými a vietnamskými subjekty a rozvíjet investiční a exportní aktivity českých firem a podnikatelů směrem do Vietnamu. 
Náš web využívá cookies pro přihlašování a související funkce.
V pořádku