Registrovat  

Změny webu InvestClub.cz

 Vážení členové, investoři a zákazníci,
jistě jste si již všimli nové podoby webových stránek. Původní web v mírně odlišné podobě sloužil  již od roku 2010 a v mnoha ohledech již přestával stačit současným požadavkům. Kromě zavedení zdánlivě nepodstatného zabezpečení vašeho připojení k serveru pomocí https, které je již dnes standardem, jsme provedli několik vizuálních i operativních změn.

Služby

Nový design vychází z tří hlavních pilířů naší práce. Pod dlaždicí „Služby“ neboli „Pro firmy“ najdete to hlavní, co můžeme pro vás, vaši firmu či váš projekt udělat. Rozhodli jsme se zaměřit na několik nejčastěji poskytovaných služeb. S výběrem dle vašich potřeb a fáze vašeho podnikání vám pomůže náš přehledný průvodce na stránce www.investclub.cz/sluzby .

sluzby komplet mensi

 

Nabídka a poptávka po investicích

Dlaždice „Investoři“ vás provede aktuální nabídkou investičních příležitostí a důležitými informacemi, které byste měli znát při výběru projektu k zainvestování.

screen IC nový investoři

 Z druhé strany, pro zájemce o kapitál do vlastního projektu slouží menu „Hledám investora“, kde současně najdete i některé důležité údaje, s kterými byste se měli seznámit před vložením vašeho projektu. Ke stejnému cíli vás může dovést i služba „Zajištění projektového financování“, kterou naleznete v základní nabídce služeb.

screen IC nový hledamInvestora

 

Energetika

 Třetím pilířem je pak specializovaná sekce „Energetika“, kde najdete služby či investiční příležitosti související s tímto specifickým odvětvím. Jedná se zejména o akvizice elektráren, teplárenské projekty či jejich kombinace.

screen IC nový energetika

 

Změny v činnosti klubu a společnosti

 V souvislosti se změnami na webu došlo i k některým změnám v naší činnosti. Obecně se více zaměřujeme na zákazníky, kteří si uvědomují hodnotu naší práce a kapitálu či času investorů a jen „nezkoušejí štěstí“ podobně jako na řadě inzertních portálů. InvestClub se nikdy nesnažil fungovat jako retailový inzertní portál či anonymní tržiště desítek různě kvalitních projektů. Na tomto zaměření se nic nemění.

Nadále se zaměřujeme na menší počet dobře prověřených a připravených projektů od seriózních autorů. Snažíme se čím dál více rozšiřovat řady projektů, ve kterých máme sami dlouhodobé angažmá a podíly na výsledcích. Ideálními projekty pro nás zůstávají záměry, jejichž autoři věnovali potřebný čas, energii i prostředky do jejich přípravy, mají přijatelný rizikový profil a na kterých se dá účastnit dlouhodoběji a ideálně  jsou schopny přijmout více investorů v delším časovém rozpětí.

Nový layout nabídky investic

Nový layout nabídky investic

 

Prioritu při náboru budou vždy mít projekty, které prošly některou z našich podpůrných služeb.

 Ačkoli se dlouhodobě snažíme hledat i projekty s možností participace pod 1 mil. Kč, trh s těmito příležitostmi je bohužel nadále dost malý a proto i v budoucnu nečekáme, že tento druh projektů bude v nabídce převažovat.

Spolupráce s investory

 V oblasti spolupráce s investory je filozofie obdobná jako u projektů. Spravovat kmen stovek investorů bez zájmu o hlubší a dlouhodobější spolupráci je náročné a lidsky vyčerpávající. Snažíme se tak prohlubovat vztahy s investory, s kterými můžeme pracovat dlouhodoběji a kde spolupráce neskončí pouze jedním uskutečněným obchodem. Máme samozřejmě zájem i o „čerstvou krev“ v našich řadách, přijímání nových investorů je stále otevřeno. Rádi vás proto uvítáme v klubu investorů, pokud máte vážnější zájem investovat do unikátních projektů a konstruktivně reagovat na naše nabídky.

Mnoho příležitostí bývá časově omezeno a tak bude i nadále běžné, že vhodní investoři dle sdělených preferencí budou přednostně osloveni ještě před zveřejněním nabídky na webu. Pro plnohodnotnou spolupráci je tedy potřeba, aby se investor byl schopen k nabídce v rozumné době konstruktivně vyjádřit.

Původní a nové registrace uživatelů

Dosud jsme ponechali v platnosti veškeré uživatelské registrace z původního systému. Moduly nového webu jsou však spouštěny postupně a tak je možné, že po omezenou dobu nebude možné se pod původním loginem přihlásit. Pokud ovšem již máte potvrzenou registraci z původního webu, neprovádějte prosím duplicitní registraci. Možnost přihlášení bude obnovena během několika následujících dní.

V mezidobí můžete o detaily příležitostí požádat prostřednictvím odkazu „Položit dotaz“ u jednotlivých projektů, nebo přes univerzální kontaktní formulář či klasicky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - např. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Věříme, že vám nový web bude vyhovovat a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci!

Váš InvestClub

PS: Web je stále v plenkách; v případě jakýchkoli dotazů či výskytu chyb nás neváhejte informovat, např. pomocí kontaktního formuláře. Děkujeme

Náš web využívá cookies pro přihlašování a související funkce.
V pořádku