Prihlasit

Moderní způsob investování

Vítejte na stránkách investičního klubu InvestClub

Mezinárodní investiční klub InvestClub sdružuje investory a osoby hledající zajímavé a unikátní investiční příležitosti, které nejsou na trhu běžně dostupné. Pro naše členy vyhledáváme takové investice, které mají zajímavý investiční příběh a vysoké zhodnocení. Dále zde můžete nalézt tematické články, knihy a videa. InvestClub v žádném případě nedisponuje ani nenakládá s penězi svých členů. Členství v klubu je bezplatné a je vhodné především pro lidi, kteří chtějí investovat jeden milion korun a více.

základní informace »

členství v klubu »


Odkup zajištěných pohledávek

Odkup zajištěných pohledávekProjekt se týká odkupu pohledávek zajištěných nemovitostí, a to zejména od bankovních subjektů. V rámci investiční politiky se nakupují pohledávky za ceny obvykle nepřevyšující 50 % hodnoty podkladové nemovitosti.

Více informací o této příležitosti »

Nezapomeňte, blíží se Druhá investiční konference!

Nezapomeňte, blíží se Druhá investiční konference!

fiogf49gjkf0d
Ve čtvrtek a pátek dne 5-6.11.2015 proběhne již druhá Investiční konference, organizovaná Lenkou Schanovou a českým investičním guru Danielem Gladišem. Akce plná přednášek zajímavých lidí českého investičního světa a odborných investičních tipů s možností plodného networkingu s profesionály i ostatními investory. InvestClub se i letos stal partnerem této prestižní akce.

Celý článek »

Klubové novinky

3.10.2016
Do nabídky příležitostí byl přidán projekt Odkup zajištěných pohledávek Více o projektu v příslušné sekci webu.

4.8.2016
Vážení investoři,
do nabídky investičních příležitostí byla zařazena poměrně unikátní investice - Prodej stanice STK a ME
Nabídku včetně prezentace ke stažení naleznete v sekci investic.

24.9.2015
Vážení investoři, nabídku investičních příležitostí dnešním dnem rozšiřuje nabídka k odkupu - Investiční nemovitost v Thajsku.
Detailní informace o projektu najdete v připojené prezentaci

Starší novinky »