Prihlasit

Moderní způsob investování

Vítejte na stránkách investičního klubu InvestClub

Mezinárodní investiční klub InvestClub sdružuje investory a osoby hledající zajímavé a unikátní investiční příležitosti, které nejsou na trhu běžně dostupné. Pro naše členy vyhledáváme takové investice, které mají zajímavý investiční příběh a vysoké zhodnocení. Dále zde můžete nalézt tematické články, knihy a videa. InvestClub v žádném případě nedisponuje ani nenakládá s penězi svých členů. Členství v klubu je bezplatné a je vhodné především pro lidi, kteří chtějí investovat jeden milion korun a více.

základní informace »

členství v klubu »


Nemovitostní projekt Work & Living

Nemovitostní projekt Work & LivingPodstatou projektu je vytváření tzv. „Share-housů“, tedy domů, které sdílí několik nájemníků. Cílovou skupinou jsou pro nás zejména lidé z ČR, kteří přicházejí do Velké Británie za prací a je pro ně zpočátku finančně nedostupné zajistit si vlastní bydlení a neorientují se na realitním trhu.

Více informací o této příležitosti »

Nezapomeňte, blíží se Druhá investiční konference!

Nezapomeňte, blíží se Druhá investiční konference!Ve čtvrtek a pátek dne 5-6.11.2015 proběhne již druhá Investiční konference, organizovaná Lenkou Schanovou a českým investičním guru Danielem Gladišem. Akce plná přednášek zajímavých lidí českého investičního světa a odborných investičních tipů s možností plodného networkingu s profesionály i ostatními investory. InvestClub se i letos stal partnerem této prestižní akce.

Celý článek »

Klubové novinky

24.9.2015
Vážení investoři, nabídku investičních příležitostí dnešním dnem rozšiřuje nabídka k odkupu - Investiční nemovitost v Thajsku.
Detailní informace o projektu najdete v připojené prezentaci

17.9.2015
Vážení investoři, mezi investiční příležitosti byl nově přidán projekt Komerční zdravotní pojištění koní.

7.9.2015
Vážení investoři, rádi bychom vás jako partner akce pozvali na zásadní událost českého investičního světa - Druhou českou investiční konferenci, která se uskuteční v Praze dne 5-6. listopadu 2015. Spolupořadatelem je český investiční guru Daniel Gladiš. Více informací na stránkách eventu www.ceskainvesticnikonference.cz

Starší novinky »