Prihlasit

Moderní způsob investování

Vítejte na stránkách investičního klubu InvestClub

Mezinárodní investiční klub InvestClub sdružuje investory a osoby hledající zajímavé a unikátní investiční příležitosti, které nejsou na trhu běžně dostupné. Pro naše členy vyhledáváme takové investice, které mají zajímavý investiční příběh a vysoké zhodnocení. Dále zde můžete nalézt tematické články, knihy a videa. InvestClub v žádném případě nedisponuje ani nenakládá s penězi svých členů. Členství v klubu je bezplatné a je vhodné především pro lidi, kteří chtějí investovat jeden milion korun a více.

základní informace »

členství v klubu »


Mezinárodní obchod s mědí

Mezinárodní obchod s mědíSmyslem projektu je nákup a prodej komoditní (katodové) mědi. Surovina je na evropském trhu poměrně nedostatková. Předkladatel projektu (autorský tým) má možnost tuto surovinu obstarat od zahraničního dodavatele za cenu nižší, než je cena na evropském trhu (londýnská burza LME).

Více informací o této příležitosti »

Nezapomeňte, blíží se Druhá investiční konference!

Nezapomeňte, blíží se Druhá investiční konference!

fiogf49gjkf0d
Ve čtvrtek a pátek dne 5-6.11.2015 proběhne již druhá Investiční konference, organizovaná Lenkou Schanovou a českým investičním guru Danielem Gladišem. Akce plná přednášek zajímavých lidí českého investičního světa a odborných investičních tipů s možností plodného networkingu s profesionály i ostatními investory. InvestClub se i letos stal partnerem této prestižní akce.

Celý článek »

Klubové novinky

6.2.2017
Nabídka příležitostí byla rozšířena o projekt Odkupy balíků nezajištěných pohledávek. Pohledávky jsou určeny k vlastní správě investorem, předpokládáme tedy zájem zejména z řad aktivněji zaměřených investorů.

3.10.2016
Do nabídky příležitostí byl přidán projekt Odkup zajištěných pohledávek Více o projektu v příslušné sekci webu.

4.8.2016
Vážení investoři,
do nabídky investičních příležitostí byla zařazena poměrně unikátní investice - Prodej stanice STK a ME
Nabídku včetně prezentace ke stažení naleznete v sekci investic.

Starší novinky »